+48 667 03 03 03 | info@fundacjaze.org

lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse et metus ac lacus accumsan tristique. Mauris congue, est eget hendrerit commodo, augue ante posuere erat, at ultricies sem dui in velit. Nulla aliquam commodo scelerisque. Suspendisse vitae felis rutrum, ullamcorper dolor quis, luctus enim. Nulla accumsan sagittis felis, non efficitur nisl euismod in. Nunc ut luctus metus. Nam turpis nulla, porta ac nulla ac, porta euismod orci.

Pellentesque iaculis volutpat tortor sit amet tempor. Ut fermentum facilisis euismod. Aliquam erat volutpat. Donec aliquam vulputate sagittis. Suspendisse pulvinar tincidunt enim, eget semper massa tincidunt condimentum.

Pozostałe cele  Klastra :

1) dążenie przede wszystkim do poprawy stanu środowiska,

2) integracja przedsiębiorstw krajowych i znajdujących się na terenie UE, ośrodków naukowo – badawczych i badawczo rozwojowych, jednostek edukacyjnych, instytucji i organizacji wspierających rozwój energii odnawialnej,

3) edukacja w zakresie zrównoważonego rozwoju w tym ochrony środowiska, gospodarki energią (oszczędzania energii), odnawialnych źródeł energii, oraz możliwości zastosowania takich rozwiązań, które wpłynął korzystnie w sferze klimatu

4) promocja oraz wspieranie rozwoju odnawialnych źródeł energii, oraz racjonalnego gospodarowania energią (oszczędzania energii),

5) wspieranie działań na rzecz poprawy efektywności energetycznej,

6) wspieranie i promowanie firm, organizacji działającym na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz wspieranie innych dziedzin związanych zrównoważonym rozwojem energetyki.

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
  • Suspendisse et metus ac lacus accumsan
  • Mauris congue, est eget hendrerit commodo,
  • Pellentesque iaculis volutpat tortor sit amet tempor.

Klaster jest dobrowolnym porozumieniem różnych przedsiębiorstw, jednostek badawczo – rozwojowych oraz organizacji i instytucji wspierających rozwój odnawialnych źródeł energii, organizacji pozarządowych propagujących ideę poszanowania energii działających na terenie całego Kraku oraz na obszarze UE.

Członkowie Klastra to różnorodne podmioty, które łączy tematyka związana z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

SolarMan

grengy solar